С.Николе
Претежно сончево
2626
Ветер:      7 km/h
Притисок: 1009.8 hPa
Влажност: 25.1 %
Изгрејсонце: 04:58 ч.
Зајдисонце: 20:03 ч.
Четврток, 4 Јуни 2020
Обновено во: 14:00ч.