Струга
Облачно со дожд
86
Ветер:      null km/h
Притисок: 1014.3 hPa
Влажност: 87.1 %
Изгрејсонце: 06:55 ч.
Зајдисонце: 16:09 ч.
Сабота, 15 Декември 2018
Обновено во: 13:00ч.