Скопје
Облачно со дожд
108
Ветер:      13 km/h
Притисок: 1020.0 hPa
Влажност: 76.2 %
Изгрејсонце: 06:09 ч.
Зајдисонце: 19:04 ч.
Недела, 5 Април 2020
Обновено во: 13:00ч.