Ресен
Облачно
1616
Ветер:      7 km/h
Притисок: null hPa
Влажност: 60.6 %
Изгрејсонце: 05:06 ч.
Зајдисонце: 20:00 ч.
Сабота, 30 Мај 2020
Обновено во: 17:00ч.